logo
Hry vyhrávají hráči, kteří se zaměřují na hřiště - ne ti, jejichž oči jsou přilepeny na výsledkové tabuli. (Warren Buffett)
 
Nabídka
DDkredity *
Doporučení
Daně
Blog
Ceník

Glosy

Máme dvě nové ankety! | 01.07.2022 07:07
(1) DOWEstoR, Aktuální pořadí nejkvalitnějších tuzemských akcií podle hodnocení našich návštěvníků od 1.7.2022 do 31.12.2022 a (2) Čeká nás divoký spekulační zbytek roku plný nečekaných a dramatických zvratů? Přidejte se k hlasujícím!
Celý článek
Na Sibiři mávl motýl křídly a Evropa se hroutí!? | 01.07.2022 05:17
Dnes bychom měli psát o ČEZ a o tom, co se s ním v poslední době děje. Na pořadu je ale něco úplně jiného. Jev převzatý z meteorologie, kterému se říká motýlí efekt. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Dnes naposledy ČEZ s dividendou. A pak...? | 30.06.2022 06:26
Středem pozornosti investorů byl v tomto týdnu nepochybně ČEZ. Dneškem jeho "výsostné" postavení na tuzemském akciovém trhu končí a i on se přidává k titulům "pro spekulaci". Tak mu i nám přejme v nové roli hodně zdaru. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Po valné hromadě a před ex-date ČEZ! | 29.06.2022 05:50
Politici si v pondělí zase jednou v praxi ověřili, tentokrát v souvislosti s akciovým trhem a ČEZ, dávnou lidovou moudrost "mluviti stříbro, mlčeti zlato". Řeč je o energetické sektorové dani. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
O čem se po pondělí mezi investory mluví a bude mluvit? | 28.06.2022 06:28
O ČEZ! Po pondělí se samozřejmě mezi investory mluví a bude mluvit především o pondělním pádu ČEZ. Navíc těsně před ex-date a dnešní valnou hromadou. Jak (pak teprve) bude vypadat pád ceny akcií po ex-date? Nebo je všechno úplně jinak? V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Teď potřebujeme jen pevné nervy a hotovost! | 26.06.2022 09:25
Děje se toho na počátku léta na akciové scéně opravdu hodně. A nic není nedůležité. Naopak. Všechno je hodně důležité! V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 60 DDkreditů  Celý článek
Rozdělení ČEZ až tak neutrální nebude! | 24.06.2022 04:59
Analytici se v reakci na vystoupení předsedy vlády Petra Fialy o rozdělení ČEZ shodují: projev vyzněl pro ČEZ neutrálně. Opravdu? V zemi kde se znárodňují/platí ze státní kasy ztráty a privatizují zisky? V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Signály zoufalství nebo šancí? | 23.06.2022 05:58
Akciové trhy jsou v těžké defenzivě. Na pražské burze ji včera potvrzoval Philip Morris. Při poklesu vydal signál k nákupu. Vydávají trhy signály zoufalství nebo naopak nových šancí? V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 60 DDkreditů  Celý článek
Už se sází na spekulace a začínají s ČEZ! | 22.06.2022 06:57
Akciový trh v USA se uklidňuje. Včera znovu investoři nakupovali růstové akcie a trhy jako celek zacelovaly ztráty z minulého týdne, kdy se ještě obávaly dalšího globálního hospodářského poklesu. Rostla i pražská burza. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Před ex-date, za ex-date! | 21.06.2022 07:12
Téma dnešní glosy je zřejmé. Vyplývá ze současného vývoje dění na energetickém trhu. Jak vývoje ve společnosti, tak v samotném ČEZ. A vláda prostřednictvím ministerstva financí už leccos naznačuje. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Zachvátila trhy panika? | 19.06.2022 08:49
Dnes jsme si titulek částečně vypůjčili z hodně navštěvovaného příspěvku na newstreamu od Zdeňka Pečeného. Stojí za přečtení, protože trhy mají za sebou opravdu velmi chaotický týden. Doporučujeme. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 60 DDkreditů  Celý článek
Kdo pohybuje akciovou houpačkou? | 17.06.2022 04:59
Americký akciový motor se ve čtvrtek opět zadrhl a akcie znovu výrazně oslabily. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Čeká nás horké akciové léto? | 16.06.2022 05:58
Včera jsme napsali, že investoři očekávají ze strany předních světových centrálních bank další utahování měnové politiky a normalizaci/stabilizaci fiskální politiky. A je to tu. FED ve středu rozhodl o zvýšení základní úrokové sazby o 75 bazických bodů do pásma 1,50-1,75%. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 60 DDkreditů  Celý článek
Akcie už testují dno! | 15.06.2022 06:39
Měnový výbor FED dnes s největší pravděpodobností oznámí zvýšení úrokových sazeb. Snad o půl procentního bodu. Poté co byla oznámena data o květnové inflaci to může být i o 0,75 procentního bodu. Obavy z nekontrolovatelně velkého růstu inflace jsou na trzích stále přítomné. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Jedno dlouhé období končí, další začíná! | 14.06.2022 06:40
Ve víkendové glose jsme vyjádřili přesvědčení, že "akcie už mají letos to nejhorší za sebou". Pondělní globální i tuzemské akciové obchodování tato slova moc nepotvrzují. Je proto nutné poslední události na akciových trzích podrobněji vysvětlit a vyvodit z nich správné závěry. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Akcie už mají letos to nejhorší za sebou! | 12.06.2022 09:08
Mnohokrát jsme připomínali a zdůrazňovali, že akciové trhy předbíhají ekonomický vývoj a stávají se tak jakousi předzvěstí toho co nás čeká. Tak je tomu i nyní. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Nebude-li pršet nezmokneme? | 10.06.2022 06:21
Tuzemský akciový trh v podstatě stagnuje. ČEZ teď nelze považovat za bernou minci. Nabízí se proto přirozená otázka: Už jsme dosáhli akciového dna? Někteří analytici "větří" býčí signály. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Koupit ČEZ nebo se rovnou pustit do spekulací? | 09.06.2022 07:38
Včera jsme napsali, že odpověď na otázku kudy dál na akciovém trhu spoluvytvářejí nebo spíš přímo vytvářejí americké akciové trhy a FED. Dnes se přidá evropská ECB a tuzemské investiční klima včera naznačil prezident jmenováním tří nových členů bankovní rady ČNB. Zítra domácí trh ovlivní čísla o inflaci. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 30 DDkreditů  Celý článek
Čas spekulací, nadějí, šancí i prokletí! | 08.06.2022 06:22
Akciovými trhy hýbou inflace, vývoj na trzích s dluhopisy, očekávané oživení v Číně, chování FED a centrálních bank vůbec a v Česku navíc dnešní jmenování nových členů ČNB. To všechno vytváří živnou půdu pro všeliké spekulace. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Trhy ovlivní zpráva o květnovém vývoji inflace v USA a Čína! | 07.06.2022 06:56
Nejistota na akciových trzích přetrvává. Není to ale o květnovém odchodu z trhu a návratu na podzim, ale o celkové globální nejistotě. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Dnes z úplně jiného soudku! | 05.06.2022 08:23
Tuzemská dividendová sezóna je skoro u konce. Jak budeme pokračovat dál? Dnešní víkendovou glosou zahajujeme novou fázi informování o tuzemském akciovém prostředí tak, jak si to vyžaduje současný vývoj událostí. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Odejít po květnu z trhu nebo ne? | 03.06.2022 06:21
Máme za sebou květen. O něm se říkalo odejít z burzy a vrátit se až na podzim. Platí to i dnes? V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Teď nás nečeká ani výraznější růst ani výraznější pokles! | 02.06.2022 07:05
Dnes se opět porozhlédneme po světě. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 30 DDkreditů  Celý článek
A co dál s Ukrajinou? | 01.06.2022 06:57
Tento týden se věnujeme nejbližšímu výhledu tuzemského akciového trhu. Má šanci rozvíjet se pozitivně v návaznosti na složení indexu PX, protože ten svou konstrukcí a přítomností nadějných titulů v něm k růstu přispívá. Na rozdíl od hospodářského vývoje Česka. Dnes se zaměřujeme na "strach z Ukrajiny". Ne z Ruska. Z Ukrajiny. Zdá se, že mu Západ začíná podléhat. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Už se těšme na ČEZ a spekulace! | 31.05.2022 04:42
V tomto týdnu se budeme zabývat dvěma faktory, které zcela jistě a brzy ovlivní tuzemský akciový trh. (1) Svárem indexu PX s českou ekonomikou a (2) strachem z Ukrajiny. Ano, strachem z Ukrajiny. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Bude líp? | 29.05.2022 10:36
Končí krvavé vlny, které v posledních týdnech válcovaly akciové trhy? Posuzováno očima dnes končícího týdne možná ano. Americkým i evropským trhům se dařilo. Pouze pražská burza se ale zatím nechytala. Ztrácela. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Ani nic nemůže trvat věčně! | 27.05.2022 07:19
Naposledy jsme psali, že krvavé vlny, které válcovaly akciové trhy byly reakcí na situaci, kdy každá špatná zpráva způsobí dvojnásobný pokles, zatímco síla dobrých zpráv slábne. V minulosti sešup akcií vždy znamenal, že nastal nejvhodnější čas k nákupům. Dnes je to složitější. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Každá špatná zpráva přináší dvojnásobný pokles! | 25.05.2022 06:14
Každá špatná zpráva přináší dvojnásobný pokles, zatímco síla dobrých zpráv slábne! Tento týden věnujeme vlivu očekávání na chování akciových trhů. Letošní pád akcií přišel v době kdy se trhy začaly otřepávat z pandemie covidu-19 - a do toho vstoupila válka na Ukrajině. A jako by to nestačilo lidi už straší opičí neštovice. O to víc sílí vliv očekávání. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Síla očekávání. Proč mají očekávání takovou sílu? | 24.05.2022 07:03
Protože nemáme nic konkrétnějšího než právě očekávání po ruce. Sílu očekávání vysvětlujeme na příkladu ČEZ. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
O investování s revolverem u spánku! | 22.05.2022 09:28
Poslanec Andrej Babiš jezdí v pracovní dobu kdy má makat v Poslanecké sněmovně ČR po Česku a směje se. Lidé ho za to když ne přímo milují, tak alespoň obdivují - a šéfová parlamentu zuří. Marně. Nemá žádné páky s tím cokoliv udělat. Stejně je na tom svět s Putinem. I on se směje a svět, jako bezmocná paní Pekarová Adamová, nemůže s energetickým revolverem u spánku udělat s válkou na Ukrajině nic moc. To je hlavní a skutečný důvod proč akciové trhy teď vypadají tak, jak vypadají. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Jsou žábou na prameni technologické akcie? | 20.05.2022 06:41
Na akciových trzích pořád vládne beznaděj. Americké akciové trhy zakončily čtvrtek opět v červených číslech. Aspoň, že páteční ranní Asie trošku zvedá hlavu. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Investování a guru-myšlení. ON to za nás vyřeší! | 19.05.2022 07:37
Často píšeme o rozdílech mezi evropskými, potažmo tuzemským a severoamerickými akciovými trhy. Středeční obchodování v obou světadílech bylo markantním připomenutím této skutečnosti. Americké trhy klesaly, resp. přímo padaly o 4 až 5%, zatímco náš index PX vzrostl o více než 2%! V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Domácí dividendová sezóna a investiční křižovatky! | 18.05.2022 06:30
Aktuálně se ve světě tlučou dvě protichůdné teorie. Podle jedné dochází k praskání technologické bubliny a podle druhé, viz včerejší obchodování v USA, je zbytečné sundávat kalhoty, protože žádný brod není v dohledu. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 60 DDkreditů  Celý článek
Na akciovém trhu dál panuje nejistota s tendencí oslabovat! | 17.05.2022 04:39
Po nedělní nadčasové úvaze se dnes opět vrátíme k reálnému obchodování. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
O duši a duchu akciového trhu! | 15.05.2022 08:32
V současné době nás zajímají tři věci. (1) Zdali se akciová stagnace překlopí do celkové hospodářské stagflace. (2) Zdali se pře-prodané banky na tuzemském akciovém trhu vrátí do růstové fáze a (3) zdali a jak probíhající dividendová sezóna ovlivní akciový trh. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Signalizuje akciová stagflace nástup hospodářské stagflace? | 13.05.2022 05:59
V minulosti platilo, že každý propad akciového trhu byl ideální příležitostí k nákupu akcií. Letos to ale neplatí. Přinejmenším od února podobná, byť zkušenostmi a léty prověřená strategie neplatí. Globální akciové trhy dostávají pořád další a další rány. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Akcie hledají dno. Je už na dohled? | 12.05.2022 05:45
Od stagnace k dalšímu propadu. Akcie hledají dno. Taková je stručná charakteristika současného tuzemského akciového trhu. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Sledujme a následujme trendy. Víme jaké? | 11.05.2022 06:29
Sledujme a následujme trendy. V poslední době jsme na ně zapomínali. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Opusťme zažité návyky. Není to snadné, ale musíme to dokázat! | 10.05.2022 06:33
Zákopová válka, které jsme svědky na Ukrajině se  přepisuje i na akciové trhy. Putinův pondělní projev ke Dni vítězství ukázal v jaké bídě se Rusko a svět spolu s ním nacházejí a potvrdil, že za vším už nestojí jen INFLACE, pandemie covidu, globální kolaps obchodních řetězců a strach/obavy ze STAGFLACE, ale především válka Ruska s "celým světem". V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Děkujeme! | 08.05.2022 11:35
Těší nás v poslední době rostoucí pozitivní hodnocení našich glos. "Líbí se mi, že se nebojíte napsat v placeném servisu zcela otevřeně svůj názor a nebojíte se kritiky, když se věcí někdy, jen zřídka, vyvíjejí jinak, než jste napsali. A i tak na vaše slova obvykle nakonec dojde". Nebo další hodnocení: "Oceňuji u vás, že zasadíte svůj názor do globálního i tuzemského kontextu, ale nakonec vždy napíšete, co si myslíte vy sami. Žádné odvolávání se na slavné kapacity, i když je samozřejmě tu a tam připomenete." Samozřejmě nás takové hodnocení těší a děkujeme vám za ocenění naší práce. >>>
Celý článek
Teď ne rozmnožit, ale ochránit! Aktiva, samozřejmě, co jiného? | 08.05.2022 09:16
Současné globální investiční klima je tak nepřehledné, že ho lze považovat za jedno z vůbec nejhorších v posledních mnoha desetiletích. Nehodí se ani pro akciové ani dluhopisové investice. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 60 DDkreditů  Celý článek
Svět a trhy se rychle a dramaticky mění. A my? Nestíháme! | 06.05.2022 07:48
Charakteristickým rysem současného akciového obchodování je, že se dramaticky mění tak rychle, jak rychle se mění geopolitický a ekonomický běh světa... A my nestíháme! V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Změna! | 05.05.2022 06:28
Akciové trhy se už dlouho trápí. Teď je však v ovzduší cítit změnu. Jak se k nastalé situaci postaví stará dobrá burzovní zkušenost "v květnu opustit trh a vrátit se na něj až na podzim"? V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Dobrá zpráva: nic se nejí tak horké jak se to uvaří! | 04.05.2022 06:55
Finanční sektor, a spolu s ním i technologické tituly, se už dlouho trápí. Teď se však v těchto sektorech rýsuje šance na obrat. Ostatně nic se nikdy nejí tak horké jak se to uvaří. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Nic sice není jak má být, ale netrapme se tím! | 03.05.2022 06:44
Dnes se vrátíme ke globálnímu pohledu na akciové trhy. Evropa včetně pražské burzy zahájila 18. týden roku výrazně v minusech. Trhy v USA váhaly/váhají, dolar obnovil posilování a ropa a zlato oslabovaly. Nebo jinak. Nic není, jak má být. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Duben je za námi. Jaký byl a co nás čeká v květnu? | 01.05.2022 10:00
Duben bývá jedním z nejlepších akciových měsíců v roce. Letošní duben se ale moc nevyvedl. Pro NASDAQ byl dokonce nejhorším měsícem od roku 2008. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Investiční aktiva jsou v útlumu. Spěchat zatím nemusíme! | 29.04.2022 06:40
Téma provázanosti akcií a dluhopisů rezonuje mezi investory stále silněji. Například v dnešním příspěvku "Nespoléhejte se na akciovo-dluhopisová portfolia. Nebudou fungovat, varuje investiční veterán Bassman". Ostatně  i my se tomuto tématu v posledních dvou týdnech intenzivně věnujeme. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 60 DDkreditů  Celý článek
Za současným děním ve finančním světě hledejme dluhopisy! | 28.04.2022 06:39
Několik týdnů věnujeme pozornost vzájemnému vztahu akcií a dluhopisů a závěrům, které z tohoto vztahu vyplývají. Pořád jsme se ale věnovali tak říkajíc klasice. Dnes budeme věnovat pozornost faktoru, který se v tomto vztahu za posledních sedmdesát, možná i více let neobjevil. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 70 DDkreditů  Celý článek
Na pozadí globální turbulence dnes startují tuzemské dividendové hody! | 27.04.2022 06:29
Dnes se opět po delší době zastavíme na počátku ranní glosy u popisu globální situace na akciových trzích se zaměřením na USA. V kontextu se situací v Česku to má svůj smysl. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 40 DDkreditů  Celý článek
Vidět neviditelné a hledat rovnováhu! | 26.04.2022 06:52
Globální i tuzemský akciový trh nevídaně kolísají. Hledají samy sebe. Hledají neviditelné souvislosti, hledají rovnováhu. V glosách nabízíme náš pohled jak se budou v příštích dnech vyvíjet akcie a jak se budou chovat tuzemský i globální akciové trhy.
 
Placený obsah 50 DDkreditů  Celý článek
Archiv glos
Dower-D, organizační a ekonomické poradenství, Trávník 1315/28, 750 02, Přerov 2
Tel.: 581 277 522, e-mail: dower@dower.cz

twitter  facebook  youtube  LinkedIn  RSS 

Grafy Graf dne

ČEZ - BB, 200DMA, MACD

ČEZ se tento týden postaral o všechny ty hrůzy, kterých jsme byli svědky. Proto mu dnes patří i graf dne!

Grafy DOWEstoR

Aktuální pořadí  nejkvalitnějších tuzemských akcií
(podle hodnocení našich návštěvníků od 1.7.2022 do 31.12.2022)
Návod
Pořadí Název akcie
1 Moneta
2 ČEZ
3 Erste Bank
4 Komerční banka
5 Philip Morris
6 VIG
7 Česká zbrojovka
Celkem se hlasovalo: 3x
Vaše hodnocení!
Pokud chcete do hlasování přidat další akcii tak nám, prosím, napište na email.

Synergické okno Info DOWER - D  Info DOWER - D

DOWEstoR! Po více než dva a půl roce jsme v září 2021 ukončili stejnojmennou aplikaci. V nových podmínkách se přežila. Od září 2021 nabízíme anketu DOWEstoR.
V listopadu 2021 jsme web Dower.cz rozšířili o oddíl Daně.

V říjnu 2020 jsme přešli na platební systém DDkredit! Koncem dubna 2021 jsme systém po zkušenostech upřesnili a doplnili o část jak pracovat v systému DDkredit efektivně.

Od ledna 2020 používáme v našich predikcích nástroj technické analýzy Forecast Cloud, MetaStock 17.

Od prosince 2018 používáme v našich příspěvcích hashtag #DowerSting!

Od 7.6.2018 aplikujeme zásady GDPR a zveřejňujeme ve fotogalerii aktuálně zajímavé grafy a investiční fotoaktuality.

Od 1.1.2018 prohlubujeme spolupráci s UP forum, s.r.o.


Od prosince 2017 realizace propojení informací webu Dower.cz se sociální sítí LinkedIn.


DOWER-D od května 2017 zintenzívňuje svou aktivitu na twitteru. Sledujte naše stručné poznámky k akciím, akciovým trhům i k širším investičním tématům.

od září 2016 jsme propojili zpravodajství Dower.cz s facebookem. Sdílíme v něm všechny důležité informace, vysvětlujeme naše stanoviska a doplňujeme aktuální informace.

Informace o termínech VH a výších dividend najdete na FIO.


Důježité informace o BCPP a Centrálním depozitáři cenných papírů (CDCP).
Celý článek
Archiv

Kalendář Kalendář

červenec 2022
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

srpen 2022
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

Legenda:
Aktuální den
Avízo DOWER-D
Akce DOWER-D
Firemní výsledky, VH a MVH
Ostatní investiční
Ostatní
Svátek
Ex-date

Anketa Anketa

Čeká nás divoký spekulační zbytek roku plný nečekaných a dramatických zvratů?


Hlasovalo : 23 návštěvníků
Dower-D, organizační a ekonomické poradenství, Trávník 1315/28, 750 02, Přerov 2
Tel.: 581 277 522, e-mail: dower@dower.cz